Dlaczego Alpina?

Od ponad 70 lat Alpina zajmuje się jedynie produkcją butów, dzięki wąskiej specjalizacji może skupić się na udoskonalaniu każdego najmniejszego szczegółu i dążeniu do perfekcji.

Po latach doświadczeń w ofercie Alpiny znajdują się buty tak udane ze ich produkcja prawie nie zmieniona trwa do dziś od ponad 20 lat.

Dobre buty zabiorą cię tam, gdzie chcesz, nie dbają o pogodę czy teren, po prostu idą. To będą twoje ulubione nowe Alpiny które połączą zaawansowane rozwiązania z naturalnymi materiałami. Zmniejszają ciśnienie i zaoferują ważny komfort na długim lub krótkim dystansie. Będą tam gdzie ty, aby służyć, wspierać i chronić. Takie są właśnie buty Alpina

Jesteśmy dystrybutorem w Polsce takich marek jak Alpina i Rottefella – nazwy, które kojarzą się całemu światu z jakością i komfortem, a przy tym technologią i szybkością. Są to wielkie marki, które w Europie kojarzone są z narciarstwem biegowym. Dzięki temu to my jesteśmy liderem na rynku narciarstwa biegowego i nie boimy się o osobie mówić jako specjaliści w tej dziedzinie.

Wszędzie tam gdzie sport uprawia się z prawdziwą pasją znajdziemy sportowców jak i amatorów, którzy doceniają wartości związane z marką Alpina czy Rottefella. To właśnie nasza firma MGB Sport, działająca od 1990 roku, jest dystrybutorem produktów tych firm w Polsce.

Zaproponowaliśmy współpracę naszym największym nadziejom sportów zimowych. Reprezentanci naszego kraju Justyna Kowalczyk jak i Tomasz Sikora podzielili nasze uznanie do wyżej wymienionych marek. Przez lata biegali na naszym sprzęcie. Ich znakomite wyniki sportowe są radością dla nas jak i całego kraju! A to są najlepsze świadectwa jakości przedstawianego państwu sprzętu!

Nasza firma dobiera pracowników pod względem zainteresowania narciarstwem biegowym oraz turystyką. Chcemy być wiarygodni i być częścią tego fantastycznego sportu. Sprzedajemy sprzęt, ale także wspieramy rozwojowe przedsięwzięcia. Naszym oczkiem w głowie jest Towarzystwo Narciarskie „Biegówki”, które na terenie Warszawy wzięło odpowiedzialność za rozwój tej dyscypliny sportu. Mamy nadzieję, że właśnie te starania pozwolą na odpowiednią ocenę naszej działalności przez Państwa