MGB Sport to firma rodzinna, tworzona przez ojca, córkę, męża i szwagra.

O nas

Łączy nas nie tylko więź rodzinna, ale też pasja do sportu, upartość w realizacji postawionych sobie celów. Dzięki temu stworzyliśmy firmę, która od 1990r jest największym dystrybutorem takich marek jak Aplina i Rottefella.

Połączenie naszych zamiłowań do sportów zimowych i współpraca z markami, które kojarzą się w Europie z jakością i komfortem jazdy, pozwoliło nam umocnić naszą pozycje na rynku narciarstwa w Polsce. Mamy nadzieję, że nasza wiedza i doświadczenie pomogą dobrać sprzęt, który posłuży Ci na nie jeden sezon.

 

O nas

Zaproponowaliśmy współpracę naszym największym nadziejom sportów zimowych. Reprezentanci naszego kraju Justyna Kowalczyk jak i Tomasz Sikora podzielili nasze uznanie do wyżej wymienionych marek. Przez lata biegali na naszym sprzęcie. Ich znakomite wyniki sportowe są radością dla nas jak i całego kraju! A to są najlepsze świadectwa jakości przedstawianego Wam sprzętu!

O nas

 

Oprócz sklepu internetowego, do którego zapraszamy Cię o każdej porze dnia i nocy, możesz nas odwiedzić w naszym sklepie stacjonarnym na warszawskim Bemowie przy ul. Konarskiego 8. To raptem ok 100 metrów od stacji Metro Bemowo

Czekamy na Ciebie,

Rodzina MGB Sport.